24. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Csendélet akttal és Perlrott-szoborral, 1911 körül
105

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Csendélet akttal és Perlrott-szoborral, 1911 körül

Olaj, vászon, 108x82 cm
Jelezve jobbra fent: Perlrott Csaba V.
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft