50. Jubileumi Aukció
Patkó Károly csendélet, almák
115

Patkó Károly (1895-1941)

Csendélet almákkal (csendélet), 1926

Olaj, vászon, 77,5x78 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 926
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 35 000 000 - 50 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: ‣ Aba-Novák Vilmos, Feiks Jenő, Kelemen Emil, Patkó Károly és Ziffer Sándor festők csoportkiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1927. február, katalógus: 43. (Csendélet címmel)

175

Patkó Károly (1895-1941)

Száműzöttek, 1921

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft