63. aukció
Kmetty János (1889-1975) Csendélet arcképpel, 1930-as évek
183

Kmetty János (1889-1975)

Csendélet arcképpel, 1930-as évek

Olaj, vászon, 64x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 14 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva ¦ Exhibited and reproduced:

¦ Nature Morte. Home Galéria, Budapest, 2005. március 1 –26., katalógus nélkül (Reprodukálva a kiállítás meghívóján ¦ Reproduced on the invitation card)