18. aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Csendélet asztalon, 1913-14
207

Szobotka Imre (1890-1961)

Csendélet asztalon, 1913-14

Olaj, vászon, 38x45,5 cm
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft