48. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Csendélet az ablak előtt, 1910-es évek
53

Czóbel Béla (1883-1976)

Csendélet az ablak előtt, 1910-es évek

Olaj, vászon, 52,5x42 cm
Jelezve jobbra lent: Zóbel
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 20 000 000 Ft

PROVENIENCIA: •Piet Boendermaker (Bergen és Amszterdam), később, öröklés útjá n lánya, Marie (Zus) Cornelisse-Boendermaker (Amszterdam) tulajdonában. 1981-ben vásárlás útján Kiki Kikkert (Amszterdam) tulajdonába került. KIÁLLÍT

34

Czóbel Béla (1883-1976)

Orgonás csendélet, 1928

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
165

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
186

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft