2. aukció
Kmetty János (1889-1975) Csendélet az Újság című lappal
99

Kmetty János (1889-1975)

Csendélet az Újság című lappal

Tempera, olaj, papír, 49,5x62 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 900 000 Ft

A kép hátoldalán: ”La Revue-t” olvasó nő

Kiállítva: A Modern Művészeti Egyesületek Szindikátusa KUT és UME közös kiállítása, Nemzeti Szalon,1932

12

Kmetty János (1889-1975)

Szentendre

Kikiáltási ár: 95 000 Ft