70. Őszi Aukció
Nemes Lampérth József csendélet expresszionizmus modernizmus
48

Nemes Lampérth József (1891-1924)

Csendélet cserepes növényekkel és tányérral, 1916

Olaj, vászon, 56,5 x 69,5 cm
Jelezve balra lent: Nemes Lampérth J. 1916
Kikiáltási ár: 65 000 000 Ft
Becsérték: 100 000 000 - 150 000 000 Ft