Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Csendélet drapériával, 1993
18

Demény Miklós (1939-2010)

Csendélet drapériával, 1993

Olaj, vászon, 80x55 cm
Jelezve vakrámán: Demény M 55 x 80 Szobor drapériával