12. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Csendélet gipszfejjel és macskával, 1933
176

Ziffer Sándor (1880-1962)

Csendélet gipszfejjel és macskával, 1933

Olaj, vászon, 120,5x103 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1933
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Reprodukálva: • Stefan Borghida: Alexandru Ziffer, Bucuresti, Meridiane, 1968. 28. kép. • Borghida István: Ziffer Sándor, Bukarest, Kriterion, 1980. 44. kép.