28. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Csendélet gyümölcsökkel, 1910 körül
183

Orbán Dezső (1884-1987)

Csendélet gyümölcsökkel, 1910 körül

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:-Preview. Selection from the Kieselbach Gallery’s Offer, Budapest, 2002. 37. oldal

91

Orbán Dezső (1884-1987)

Utcarészlet fával, 1928

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
200

Orbán Dezső (1884-1987)

Városrészlet

Kikiáltási ár: 850 000 Ft