4. aukció
Vaszkó Ödön (1896-1945) Csendélet kaktusszal, 1928
25

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Csendélet kaktusszal, 1928

Olaj, vászon, 54,5x68 cm
Jelezve balra lent: Vaszkó Ödön 928
Kikiáltási ár: 190 000 Ft

Kiállítva: Nürnberg, Neuzeitliche Ungarische Ausstellung 405. Stilleben mit Kaktus címen