10. aukció
Kmetty János (1889-1975) Csendélet kancsóval és narancsokkal, 1930-as évek második fele
199

Kmetty János (1889-1975)

Csendélet kancsóval és narancsokkal, 1930-as évek második fele

Olaj, vászon, 60x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

77

Kmetty János (1889-1975)

Kecskeméti templom, 1923

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft