69. Tavaszi Aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Csendélet kártyákkal, 1913
82

Fényes Adolf (1867-1945)

Csendélet kártyákkal, 1913

Olaj, vászon, 90 x 105 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A. 1913
Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 50 000 000 Ft