51. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Csendélet kártyákkal, 1913
97

Fényes Adolf (1867-1945)

Csendélet kártyákkal, 1913

Olaj, vászon, 90,5x105,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A 1913.
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 36 000 000 - 50 000 000 Ft

101

Fényes Adolf (1867-1945)

Mesetáj

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
197

Fényes Adolf (1867-1945)

Falusi utca télen

Kikiáltási ár: 420 000 Ft