Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Csendélet kék székkel, 1968
44

Demény Miklós (1939-2010)

Csendélet kék székkel, 1968

Olaj, vászon, 70x90 cm
Jelezve balra fent: Demény M 968 / Jelezve vakrámán: Demény Miklós Bp XXI Rákóczi F út 182.

A tétel megvásárolható.