63. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Csendélet könyvvel, 1920-as évek vége
204

Berény Róbert (1887-1953)

Csendélet könyvvel, 1920-as évek vége

Olaj, vászon, 62,5x50,5 cm
Jelezve jobbra fent: Berény
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

162

Berény Róbert (1887-1953)

Borús táj

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft