27. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Csendélet körtékkel, almákkal, 1910
36

Orbán Dezső (1884-1987)

Csendélet körtékkel, almákkal, 1910

Olaj, vászon, 47x63,5 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:-Nyolcak kiállítása.Nemzeti Szalon, Budapest, 1911. április–május

117

Orbán Dezső (1884-1987)

Lankás táj

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
206

Orbán Dezső (1884-1987)

Folyóparti tükröződés

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
234

Orbán Dezső (1884-1987)

Orgonaliget

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft