1. aukció
Szín György (1906-1944) Csendélet maszkkal
114

Szín György (1906-1944)

Csendélet maszkkal

Olaj, vászon, 100x80 cm
Jelezve balra lent: Szín Gy.
Kikiáltási ár: 340 000 Ft