Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Csendélet mozsárral, 1966
43

Demény Miklós (1939-2010)

Csendélet mozsárral, 1966

Olaj, vászon, 90x80 cm
Jelezve jobbra fent: Demény M 966