Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Csendélet petróleumlámpával, 1969
50

Demény Miklós (1939-2010)

Csendélet petróleumlámpával, 1969

Olaj, vászon, 80x70 cm
Jelezve balra fent: Demény M 969