69. Tavaszi Aukció
Tihanyi Lajos csendélet síkgeometria modernizmus
113

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Csendélet pipával, 1923

Olaj, vászon, 56 x 45 cm
Jelezve balra lent: L. Tihanyi 923
Kikiáltási ár: 36 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft