19. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Csendélet szoborral, a háttérben Párizs
95

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Csendélet szoborral, a háttérben Párizs

Olaj, vászon, 80,5x65 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba V. Paris
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

220

Merengő nő

Kikiáltási ár: 180 000 Ft