Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Csendélet trombitával, 1977
13

Demény Miklós (1939-2010)

Csendélet trombitával, 1977

Olaj, farost, 54x64 cm
Jelezve balra fent: Demény M 977