11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Demény Miklós (1939-2010) Csendélet tükörrel és dobozzal, 1967
33

Demény Miklós (1939-2010)

Csendélet tükörrel és dobozzal, 1967

Olaj, vászon, 65 x 70 cm
Jelezve balra fent: Demény 967
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

¦ Demény Miklós kiállítása, Virág Judit Galéria, Budapest, 2021, kat.: 11.
¦ Rum Attila: Demény Miklós, Pauker, 2021, 26. oldal