Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Csendélet tükörrel és dobozzal, 1967
11

Demény Miklós (1939-2010)

Csendélet tükörrel és dobozzal, 1967

65x70 cm, Olaj, vászon
Jelezve balra fent: Demény M 967