66. aukció (2021. június)
Ziffer Sándor (1880-1962) Csendélet tulipánokkal, 1915
131

Ziffer Sándor (1880-1962)

Csendélet tulipánokkal, 1915

Olaj, vászon, 60,5 x 57,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer S. 1915
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

¦ Nagy Gábor (Nagybánya) gyűjteményéből

¦ Ziffer Sándor gyűjteményes kiállítás. Nagybánya, Tartományi Múzeum, 1957. május, katalógus: 8.

¦ Ziffer Sándor retrospektív kiállítása. Muzeul de Art, Cluj Napoca