Deim Pál: Csendek - Az életmű új rétegei
Deim Pál (1932-2016) Csendélet zöld üveggel, 1964
5

Deim Pál (1932-2016)

Csendélet zöld üveggel, 1964

Olaj, vászon, 72 x 72 cm
.