48. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Csinszka és barátnője, 1920-as évek második fele
130

Márffy Ödön (1878-1959)

Csinszka és barátnője, 1920-as évek második fele

Olaj, vászon, 73,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK SZÁM: 2.2.3.5. REPRODUKÁLVA: •Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks. Budapest, 2006., 332. oldal

146

Márffy Ödön (1878-1959)

Ligetben

Kikiáltási ár: 550 000 Ft