6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Ádám Zoltán (1959-) Csírák
93

Ádám Zoltán (1959)

Csírák

Olaj, vászon, 140 x 250 cm
Jelezve hátoldalon: Ádám Zoltán "Csírák" 250 x 140
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft