Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Csók István: Balatonnál, 1917
5

Csók István (1865-1961)

Balatonnál, 1917

Olaj, vászon, 83 x 95 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B. aliga 1917

Csók István jubileumi kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1955, (kat. 57. Balatonnál, 1917, Schultheisz M. tulajdona)