4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Bak Imre (1939-) Csontváry, 1992
65

Bak Imre (1939-2022)

Csontváry, 1992

Akril, vászon, 120 x 80 cm
Jelezve vakrámán: Bak/92 80x120 akryl "Csontváry"
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 500 000 - 10 000 000 Ft