43. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Dalmát tengerpart, 1909 körül
163

Márffy Ödön (1878-1959)

Dalmát tengerpart, 1909 körül

Olaj, vászon, 64x87 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 22 000 000 Ft

Oeuvre-katalógus: •5. 9. 3. 1. in Rockenbauer Zoltán: Márffy. Életműkatalógus. Budapest–Paris, Makláry Artwork, 2006. 199. Aukcionálva: BÁV 10. aukció, 56. tétel, Kikötőrészlet címen Kiállítva: Márffy Ödön kiállítá

54

Márffy Ödön (1878-1959)

Zdenka a teraszon

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
59

Márffy Ödön (1878-1959)

Mezei virágok, 1952

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
122

Márffy Ödön (1878-1959)

Tulipán

Kikiáltási ár: 650 000 Ft