25. aukció
Guillaumin, Armand 1841-1927 Damiette, 1888 körül
169

Guillaumin, Armand 1841-1927

Damiette, 1888 körül

Olaj, vászon, 54x65 cm
Jelezve balra lent: Guillaumin
Kikiáltási ár: 19 000 000 Ft