72. Tavaszi aukció
Vass Elemér mediterrán vidék
12

Vass Elemér (1887-1957)

Dél-francia villa

Olaj, vászon, 59,5 x 72,5 cm
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft

PÁRDARABJA REPRODUKÁLVA:
– Benkő Zsuzsanna: Szépség és hangulat. Vass Elemér festészete, Kieselbach Galéria, 2018, 128. o. (Pálmapark fehér házzal a Riviérán – Mediterrán tájkép, 1930, v.o. 60 x 73 cm, mgt.)