22. aukció
Neogrády Antal (1861-1942) Délutáni séta
167

Neogrády Antal (1861-1942)

Délutáni séta

Olaj, papír, 38x27,5 cm
Jelezve jobbra lent: Neogrády A.
Kikiáltási ár: 190 000 Ft