47. aukció
Vaszary János Demi monde
111

Demi-monde (Ülő nő), 1925 körül

Olaj, papírlemez, 48 x 34 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 20 000 000 Ft

15

Alassio, 1933

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
44

San Remo, 1937

Kikiáltási ár: 36 000 000 Ft
145

Miramare

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
164

Kertben, Versailles, 1925

Kikiáltási ár: 180 000 Ft