6. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Diadalmas Neptun, 1872
31

Lotz Károly (1833-1904)

Diadalmas Neptun, 1872

Olaj, vászon, 75x176,5 cm
Jelezve jobbra lent: f. Lotz K. 1872
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft

Kiállítva: Neptun szelet rendel címmel, Lotz Károly kiállítása, Bp., Műcsarnok, 1905. XII. terem, 340. kép (katalógus 14. oldal)