57. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Diadalmas Neptun, 1892
155

Lotz Károly (1833-1904)

Diadalmas Neptun, 1892

Olaj, vászon, 75x176,5 cm
Jelezve jobbra lent: f. Lotz K. 1892
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft

Kiállítva: ‣ Lotz Károly kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1905. XII. terem, 340. kép, katalógus 14. oldal (Neptun szelet rendel címmel)

70

Lotz Károly (1833-1904)

Vihar

Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft
136

Lotz Károly (1833-1904)

Évődő nimfa

Kikiáltási ár: 800 000 Ft