53. aukció
Vaszary János virágcsendélet
81

Dinnyés csendélet, 1938

Olaj, vászon, 63 x 83 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 32 000 000 Ft
Becsérték: 60 000 000 - 75 000 000 Ft

84

Fiatal lány portréja

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
119

Táj

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
198

Magányos katona, 1915

Kikiáltási ár: 500 000 Ft