43. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Domboldal
95

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Domboldal

Olaj, vászon, 78,5x82,5 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 400 000 - 5 500 000 Ft

Aukcionálva: •Mű-Terem Galéria 17. árverés, 38. tétel

53

Tavaszi virágok

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
125

Házak fák között

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft