62. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Domboldal (Tettye), 1919
188

Gábor Jenő (1893-1968)

Domboldal (Tettye), 1919

Olaj, vászon, 70x82 cm
Jelezve jobbra fent: Gábor J. 1919.
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft

54

Gábor Jenő (1893-1968)

Mezőn, 1941

Kikiáltási ár: 400 000 Ft