17. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Dr. Weiner Adolfné képmása, 1907
100

Ferenczy Károly (1862-1917)

Dr. Weiner Adolfné képmása, 1907

Olaj, vászon, 110x100 cm
Jelezve balra fent: Ferenczy Károly
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft