66. aukció (2021 kortárs)
Lakner László (1936-) Duchamp, 1988
50

Lakner László (1936-)

Duchamp, 1988

Olaj, vászon, 140 x 90 cm
Jelezve jobbra lent: Lakner 88 Hátoldalon autográf felirat: Lakner: Duchamp / 1988. 90x140 cm /Öl, Lw./
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

¦ Frank Peege (aukció), 2009. április 4., 993. tétel

105

Lakner László (1936-)

Tükörszáj

Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft