38. aukció
Aba-Novák Vilmos zenész, Római Iskola
99

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Dudás, 1929

Olaj, vászon, 97 x 97 cm
Jelezve balra lent: Aba Novák 29 Róma
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft

41

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Tengerpart, 1930

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
129

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Akt, 1921

Kikiáltási ár: 180 000 Ft