14. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Dülő szénásszekér, 1868 (A szénásszekér)
100

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Dülő szénásszekér, 1868 (A szénásszekér)

Olaj, vászon, 107x151 cm
Jelezve jobbra lent: Munkácsy M. 868
Kikiáltási ár: 38 000 000 Ft