72. Tavaszi aukció
Szőnyi István gresham kör
121

Szőnyi István (1894-1960)

Dunai út (Tájkép libákkal), 1932

Olaj, vászon, 76,5 x 100 cm
Jelezve balra lent: Szőnyi
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

154

Szőnyi István (1894-1960)

Ártér

Kikiáltási ár: 480 000 Ft