71. Aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Dunakanyar, 1926-1928 körül
47

Medveczky Jenő (1902-1969)

Dunakanyar, 1926-1928 körül

Olaj, vászon, 65,5 x 99 cm
Jelezve balra lent: Medveczky.
Kikiáltási ár: 13 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft

7

Medveczky Jenő (1902-1969)

Női portré, 1938

Kikiáltási ár: 220 000 Ft