71. Aukció
Sikuta Gusztáv (1919-1985) Dunakanyar, 1960-as évek első fele
22

Sikuta Gusztáv (1919-1985)

Dunakanyar, 1960-as évek első fele

Olaj, farost, 60 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Sikuta
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft