72. Tavaszi aukció
Balázs János
6

Balázs János (1905-1977)

Dzsungel

Olaj, farost, 46 x 55 cm
Jelezve jobbra lent: Balázs János
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

176

Balázs János (1905-1977)

Küzdők

Kikiáltási ár: 280 000 Ft