Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Egry József: Két férfi Balatonon, 1933
9

Egry József (1883-1951)

Két férfi Balatonon, 1933

Akvarell, tempera, papír, 71 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József 933 Badacsony